Vzdělávání revizních techniků, elektrotechniků, projektantů a zaměstnanců státní správy

26. - 27. 2. 2019

Ing.Pavel Hála

Ing. Pavel Hála, který celý svůj zasvětil elektrotechnice.
Vystudoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Brně, obor měřicí a regulační technika. Po absolvování základní vojenské služby, začal pracovat jako zkušební technik v tehdejším závodě Metra Blansko. Odtud odešel do Ingstavu Brno, kdy vykonával osm roků nejprve funkci energetika, později revizního technika.
Stál při zrodu zavedení pravidelného ověřování odborných znalostí všech elektrotechniků Ingstavu n.p. podle nové vyhlášky č.50/78 Sb. 100 elektrotechniků, vypracoval metodiku přednášek i pravidelných zkoušek. V této době se také podílel jako zaměstnanec tehdy již státního podniku Ingstav na výstavbě Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Dva roky působil v roli hlavního energetika GŘ Zemědělské stavby Brno, po té jako energetik Hospodářské správy škol a školských zařízení a naposled opět jako energetik a revizní technik na Kolejích Vysoké školy zemědělské.
Odtud v roce 1990 odchází do soukromého sektoru, kdy jako OSVČ základá firmu ze širokým rozsahem. Ponechává si revizní činnost prováděnou dodavatelským způsobem, začíná se věnovat organizování odborných školení a seminářů a konferencí doplněných výstavkami především zahraničních firem v České i Slovenské republice, které v obou republikách budovaly svá obchodní zastoupení. Již od samého počátku podnikateské činnosti se věnuje vydavatelské činnosti.Po dobu více jako 20 let vydává odborný elektrotechnický časopis Elektrotechnický magazín,a k němu až do současnoti je provozován elektrotechnický portál www.etm.cz , který je pravidelně aktualizován.
Vydal řadu publikací v řadě Elektrotechnické příručky, sám, nebo s jinými autory z nichž nejznámější byli Ing. Václav Honys a Ing.Zdeněk Uhlíř.

Download Premium WordPress Themes Free
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download micromax firmware
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free